Deosan Süt Hayvancılığı Hijyen Çözümleri

Thumbnail Thumbnail
Diversey Deosan Güvenli Süt

Süt Hayvancılığı için Temizlik ve Sanitasyon Çözümleri

 

Başarıyla güvenli süt üretmek, olağanüstü hijyen ve sürdürülebilirliği akut bir maliyet bilinci ile birleştirmektedir.

 

Tüketiciler mümkün olan en doğal ürünü talep ederken en güvenli sütü üretmek, çatışma için bir neden değildir. Desteğimiz ödün vermeden uyumluluk sunmaktadır. Antibiyotiklere olan bağlılığınızı azaltırken, doğru ürün kullanımını, etkili kalıntı kontrolünü ve hastalıkların daha iyi şekilde önlenmesini sağlamaktayız.

 

Nakit Verimliliğini ve Süt Kalitesini Yükseltmek

 

Nakit verimliliği son derece önemlidir. En kaliteli süt için rayiç bedele ulaşarak parasal değerin her bir kısmından faydalanmanız gerekir. Güvenli süt için tüketici tercihlerini karşılama ve hayvanlarınızı daha sağlıklı kılma konusunda net bir yatırım getirisi ve gelirlerinizde artış sağlamaktayız.

nakit verimliliğini yükseltmek

 

Güvenli Süte Adanmışlık

 

Güvenli, birinci sınıf kimyasal madde geliştirmek esastır. Verimli çözümlerimiz, zararlı veya çevreye hasar veren bileşenler içermemekte ve çiftçiliğe meydan okuyan farklı mevsimsel zorlukları göz önünde bulundurmaktadır. Küresel içgörülerimiz, en yüksek hijyen ve beslenme standartlarını doğrulamaktadır. Sorumlu arazi yönetimi vizyonumuz ile sürdürülebilir bir çevre elde etme hedeflerinizi desteklemekteyiz. Yaklaşımımız, bakteriler ve hastalıklardan korunmak için tüm gıda zinciri çapında benzersiz uzmanlık barındıran en güvenli yöntemleri ve malzemeleri içermektedir. Daha az maliyetle daha iyi sonuç elde edebilmeniz için sütün değerini yükseltmekteyiz.

 

 

Image
Generic Download Promo
BROŞÜRÜ İNDİR
Deosan Ürün Kılavuzu

Çiftliğinizin tamamında güvenli ve kaliteli süt üretimini desteklemek için, tüm Deosan hijyen ve dezenfeksiyon ürünleri serisi hakkında daha fazla bilgiye erişin.