Kariyer

Careers Header Careers Header

Diversey'in amacı, her gün insanları korumak ve onların yaşamlarına özen göstermektir. Diversey olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de her zaman insanların hayatlarını kolaylaştıran ve yaşanır kılan öncü bir firma olmaya devam edeceğiz. Durmaksızın geliştirdiğimiz devrim yaratan temizlik ve hijyen teknolojilerimizle, global sektörlerin tümünde yer alan müşterilerimize mutlak güven sunmaya devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz, insanların özgürce hayatlarını sürdürebildiği sağlıklı ve güvenli bir dünyadır.

Herkesi önemsiyoruz ve buna, burada çalışan herkes de dahil...

Hakkımızda daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: Diversey'i keşfedin

 

Gelecek odaklı temizlik ve hijyen teknolojilerine öncülük ederek, her gün insanları korumak ve onların yaşamlarına özen göstermek için gelin siz de bize katılın.

 

Çeşitliliğe Saygı ve Kapsayıcılık

Çeşitlilik konusunda tutkuluyuz ve Diversey'de, büyümemizin, başarımızın temel itici gücü olarak farklı geçmişlere ve deneyimlere sahip insanları memnuniyetle karşılayan, onlara değer veren ve güvenen bir vizyona sahibiz. Çeşitlilik ve kapsayıcılığa olan taahhüdümüz, en tepeden başlar ve tüm organizasyona aktarılır.

Diversey

Küresel çapta en çeşitli yetenekleri sürekli olarak şirketimize çektiğimizi, işe aldığımızı ve şirketimizde kalmalarını sağladığımızı; bununla birlikte kapsayıcı bir ortamı beslediğimizi garanti etmek için, her yıl genel D&I (Çeşitlilik ve Kapsayıcılık) stratejisini geliştirmeye ve uygulamaya devam eden global ve bölgesel D&I konseylerimiz var.